Vestavěné skříně na míru

Vstavěné skříně na míru jsou dnes součástí téměř každého moderního bytu. Vestavěný nábytek na míru využívá každý kousek volného prostoru, proto se hodí i do atypických míst. Je vhodný do všech typů interiérů, takže jej můžete umístit prakticky kdekoli. Vestavěné skříně od společnosti Šiml Interiér jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jsou elegantní, krásné a přizpůsobené Vašim individuálním potřebám.

Výhody vestavěné skříně na míru

Jak jsme zmínili již na začátku, díky vestavěné skříni na míru dokážete efektivně využít každou plochu v místnosti. Vestavěná skříň Vám ušetří spoustu místa a zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru. Perfektně se také hodí do ne úplně obvyklých míst. Dokážeme vyrobit nábytek do podkroví, zešikmených prostorů, pod schodiště, či do jiných atypických interiérů, kam byste klasickou skříň nepostavili. Dalším bonusem je, že skříň na míru Vám navrhneme a vyrobíme tak, aby splňovala Vaše osobní potřeby. Asi jedinou nevýhodou vestavěné skříně na míru je její cena, která je oproti klasickým skříním běžně kupovaným v obchodech vyšší.

Vestavěné skříně a využití vnitřního prostoru

Vestavěná skříň pokrývá celou plochu od podlahy, až ke stropu. Takto postavená skříň působí čistě, elegantně a místo vypadá sjednoceně. Jak si navrhnete vnitřní prostor skříně, je už jenom na Vás. Rozmyslete si, k čemu Vám má Vaše skříň na míru sloužit. Neméně důležité je také její uspořádání. Pro uskladnění objemnějších věcí doporučujeme hlubší skříně, pro uložení menších, drobnějších předmětů skříně úzké. Jestliže budete potřebovat inspiraci či radu, rádi Vám s návrhem pomůžeme. Kvalitní vestavěná skříň Vám bude sloužit pěknou řádku let, proto je důležité její vzhled a rozložení nepodcenit.

Na zakázku vyrobíme vestavěné skříně :

  • Do ložnice
  • Obývacího pokoje
  • Dětského pokoje
  • Pracoven
  • Kanceláře
  • Atypické prostory
  • Šatny

S výrobou nábytku a vestavěných skříní na míru máme bohaté zkušenosti. Pomůžeme Vám využít každý prostor ve Vašem bytě. Navrhneme, vyrobíme a sestavíme Vám vestavěnou skříň dle Vašich představ a požadavků. Proto se na nás neváhejte obrátit s nezávaznou poptávkou.

Těšíme se na spolupráci!