Dřevěná podlaha a její pokládka

Dřevěna podlaha Vám dodáme a položíme na celém území hlavního města.

podlaha

Dřevěná podlaha od Šiml interier

Životnost, příroda, akumulace

Dřevěná podlaha se může pyšnit tím, že má velice dlouhou životnost. Podlaha ze dřeva je kvalitní, teplá, krásná a Váš domov zútulní. Podlahové krytiny doporučujeme v celém bytě či domě sjednotit. Podlaha většinou určuje vzhled celého interiéru a bývá dominantou Vašeho bytu, proto je také důležité její výběr nepodcenit.

Dřevěná podlaha, kam se hodí ?

Dřevěnou podlahu lze pokládat všude. Hodí se do obývacího pokoje, šatny, ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo předsíně. V dnešní době lze podlahu položit i do kuchyně či koupelny. Jestliže se rozhodnete podlahu pokládat v kuchyni, myslete na to, že v případě, že Vám např. vyteče myčka a vy nestihnete podlahu zavčas vysušit, máte zaděláno na pořádný malér. Dřevěná podlaha se nenávratně poškodí. Aby se předešlo poškození při nechtěných pádech kuchyňského náčiní, doporučujeme zvolit podlahu z tvrdšího dřeva. Do koupelen se nejčastěji volí podlahy z exotických dřevin, které jsou do míst se zvýšenou vlhkostí určené.

U dětí se musí počítat s tím, že dají podlaze pořádně zabrat. Do dětského pokoje je vhodná dřevěná podlaha středně tvrdá až tvrdá, která snese více pádů či oděrek. O takové podlaze lze uvažovat i v případě, že doma máte nějakého čtyřnohého chlupatého miláčka. Samozřejmě ani ta nejtvrdší a nejkvalitnější podlaha bohužel není „nesmrtelná“.

Proměna interiéru - parkety
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Vyberte si barvy přesně podle Vaší představy.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Naši truhláři pracují precizně a každý projekt je ruční práce.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

PLÁNOVÁNÍ REALIZACE

Před realizací získáte podrobný návrh a plán realizace.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály – naše dřevo vydrží desítky let.

Dřevěná podlaha a její výhody

Jak jsme psali již na začátku, dřevěná podlaha je krásná, teplá a příjemná na dotek. Do Vašeho života vnesete kus přírody a Váš dům či byt zútulníte. Dnešní trh nabízí různé tipy a nepřeberné množství dřevěných podlah a vyberou si méně nároční, i ta nejnáročnější klientela. Některé druhy dřevěných podlah lze pokládat i do prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo například na podlahové vytápění. Mezi největší výhody dřevěné podlahy patří její renovace broušením a následně lakováním. Používáme kvalitní produkty od značky BONA.

Parkety
podlaha

Druhy dřevěných podlah

Na trhu je několik typů dřevěných podlah. Dělíme je na dvouvrstvé, třívrstvé a masivní. Na výběr máte dřevěné parkety klasické, moderní či rustikální. Nejčastěji používaný materiál je dub. Přírodní barva dubu je univerzální a lze ji kombinovat s jakýmkoli stylem.

Podlahové dřevěné krytiny lze také dělit podle barvy.

Reference

Podívejte se jaké jsme již realizovali projekty.