Dětský nábytek

Dětský pokoj vám navrhneme a sestavíme

Dětský pokoj

Nábytek do dětského pokoje od Šiml interier

Kvalita a rychlost

Rádi Vám navrhneme a zrealizujeme celý dětský pokoj na míru včetně dětského nábytku na míru.

Zařizování dětského pokoje určitě nepodceňujte. V dětském pokoji budou Vaše dětičky trávit většinu svého dětského života a měli by se v něm cítit dobře, bezpečně a příjemně. Každé dítě je jedinečné, proto se snažíme pokoj přizpůsobit jeho individuálním potřebám a přáním.

DĚTSKÝ POKOJ NA MÍRU

Dětské pokoje vyrábíme pro děti každého věku. Pro předškoláky, školáky i teeanegery. Navrhneme Vám interiér a zhotovíme příslušný vestavěný nábytek na míru. Překážkou není ani atypický prostor či nedostatek místa. Při zhotovení dětského nábytku na míru je pro nás naprosto prioritní bezpečnost. Při výrobě používáme pouze kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné a odolné vůči dětským hrám a skotačení. Do dětského pokoje doporučujeme přírodní materiály s dlouhou životností.

Dětský pokoj
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Vyberte si barvy přesně podle vašich představ
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Naši truhláři pracují precizně a každý projekt je ruční práce.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

PLÁNOVÁNÍ REALIZACE

Před realizací získáte podrobný návrh a plán realizace.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.
Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály – naše dřevo vydrží desítky let.

Dětský nábytek

Vestavěný dětský nábytek by měl být funkční a pro dítě snadno ovladatelný a především by měl „růst s dítětem“. Díky našim zkušenostem se zakázkovou výrobou dětského nábytku Vám rádi poradíme a navrhneme to nejlepší možné řešení pro Vaši ratolest. Jednou z možností je do skříní předvrtat otvory a dle potřeby měnit polohy polic. Je také dobré mít v nábytku zabudováno co nejméně pevných dílů. A samozřejmě v neposlední řadě je velice důležitý design celého pokoje. Děti mají rádi hezké veselé barvičky, obrázky nebo pohádkové postavy. V dnešní době je na trhu mnoho materiálů, které jsou k dostání v různých barevných provedeních. Také jsem schopni na vestavěný dětský nábytek na míru umístit fotografie či oblíbené pohádkové postavy.

Dětský pokoj
Dětský nábytek

Nábytek na míru do dětského pokoje

Do dětského pokoje Vám na míru zhotovíme:

  • Dětské postele ( klasické, výsuvné s úložným prostorem, patrové )
  • Vestavěné šatní skříně
  • Police na hračky
  • Komody
  • Dětské stolečky
  • Psací stůl
  • Knihovny

Dopřejte dětem jejich vysněný pohádkový svět a my Vám s jeho realizací rádi pomůžeme.

Vnitřní uspořádání skříně na míru

Vestavěné skříně se snažíme uzpůsobit potřebám dítěte. Vnitřní uspořádání dětské šatní skříně na míru může být u dívek jiné, než u chlapců. Kluci určitě ocení více polic. Holky pro změnu potěší dostatek výsuvných zásuvek. Děvčata také potřebují umístit šatní tyč ve skříni výš, než chlapci, aby si na ni mohli věšet šatičky či kabátky. U malých dětí volíme šatní tyč výsuvnou pro snadnější manipulaci. Nábytek pro sourozence odlišného pohlaví se také může lišit barevně. Společně vybereme vhodné barevné kombinace nebo můžete zvolit barvy neutrální.

Dětský nábytek

Reference

Podívejte se jaké jsme již realizovali projekty.