Podlahy 2019-03-03T21:01:00+00:00

Podlahy

Vyberte si jaké podlahy Vás zajímají.

Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

Dřevěné podlahy

Podlahy ze dřeva

Když chcete vdechnout svému domovu nádech stylu, elegance a luxusu, nesmí u vás chybět parketové podlahy, které splňují všechny již zmíněné body.

Detaily
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

Vinylové podlahy

PVC – polyvinylchlorid

Krytiny z PVC a vinylu jsou ideální pro místnosti vyžadující hygienickou a voděodolnou podlahu, která se navíc snadno udržuje. Kromě mnoha barev a vzorů se nabízejí také různé kvality podle způsobu výroby a složení jednotlivých vrstev.

Detaily
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

Koberce

Pokládka koberců do interiéru

Pokud si vybíráte celoplošný koberec, máte nespornou výhodu ve výběru barvy. Dnešní trh nabízí široké spektrum barev a typů celoplošných koberců.

Detaily

Parkety

Pokládka parket

Když chcete vdechnout svému domovu nádech stylu, elegance a luxusu, nesmí u vás chybět parketové podlahy, které splňují všechny již zmíněné body. Parkety nebo palubky nejsou dnes žádná novinka, i přesto nestárnou. Dřevo, jakožto krásný materiál s příjemnými vlastnostmi se hodí do každého interiéru, navíc je můžete instalovat jak na dřevěné, tak i betonové podklady.
Oproti původním instalacím, kdy se parkety přibíjeli k podkladu a vznikalo tím při chůzi vrzání poté, co se časem uvolnili, se dnes parkety celoplošně lepí, čímž je podlaha mnohem pevnější a odolnější. Ať už se jedná o novostavbu nebo rozsáhlou rekonstrukci, podlaha z parket s přehledem nahradí klasickou dřevěnou podlahu.  Povrch parket chrání lak nebo olej.
Kromě klasických evropských dřevin se dnes na trhu objevují i tropické dřeviny, tmavší, tvrdší a odolnější vůči vodě. Nejoblíbenější je však stále dub v mnoha podobách.

Detaily