Parkety

Pokládka parket v Praze a jejím okolí je naší prioritou. Parkety jsou nejpoužívanější ze všech druhů dřevěných podlah. S malou nadsázkou lze tvrdit, že podlaha z nich vydrží celý život. Vyzkoušejte jak vypadá pokládka parket provedená specialisty!

Rybálkova - parkety na míru

Parkety

Parketové podlahy – parkety a parketové vlysy

Když chcete vdechnout svému domovu nádech stylu, elegance a luxusu, nesmí u Vás chybět parketové podlahy. Ty splňují všechny již zmíněné body. Parkety nebo palubky nejsou dnes žádná novinka, i přesto nestárnou. Dřevo, jakožto krásný materiál s příjemnými vlastnostmi se hodí do každého interiéru, navíc je můžete instalovat jak na dřevěné, tak i betonové podklady.

Při původních instalacích, se parkety přibíjeli k podkladu. Vznikalo tím při chůzi vrzání poté, co se časem uvolnili. Dnes se parkety celoplošně lepí, čímž je podlaha mnohem pevnější a odolnější. Ať už se jedná o novostavbu nebo rozsáhlou rekonstrukci, podlaha z parket s přehledem nahradí klasickou dřevěnou podlahu.  Povrch parket chrání lak nebo olej.
Kromě klasických evropských dřevin se dnes na trhu objevují i tropické dřeviny, tmavší, tvrdší a odolnější vůči vodě. Nejoblíbenější je však stále dub v mnoha podobách.

Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

Výběr barev

Vyberte si barvy přesně podle Vaší představy.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

VÝBĚR BAREV

Naši truhláři pracují precizně a každý projekt je ruční práce.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

PLÁNOVÁNÍ REALIZACE

Před realizací získáte podrobný návrh a plán realizace.
Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dveře.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály – naše dřevo vydrží desítky let.

Jak to funguje?

Ať už se jedná o novostavbu nebo rozsáhlou rekonstrukci, podlaha z parket s přehledem nahradí klasickou dřevěnou podlahu. Povrch parket chrání lak nebo olej. Kromě klasických evropských dřevin se dnes na trhu objevují i tropické dřeviny, tmavší, tvrdší a odolnější vůči vodě. Nejoblíbenější je však stále dub v mnoha podobách.

Máte-li rádi přírodní materiály, jsou parkety pro Vás správnou volbou. Variant jejich vzhledu na Vaší podlaze je nespočet, od klasického “stromečku” až po různé mozaiky. Máme mnoholeté zkušenosti v oboru od malých bytů po velké stavby či rekonstrukce ve spolupráci s nejlepšími odborníky ve stavebnictví. Používáme pouze kvalitní materiál.

Interiér na míru od Šiml Interiér - kuchyně, podlahy, skříně, nábytek, dřevěná podlaha

Reference

Podívejte se jaké jsme již realizovali projekty.